Geleceğe Değer,
Hizmete Kalite,
Güvene İstikrar Katar…

werkwijze
Sizin içinneler yapabiliriz? Bizimle iletişime geçin.


Cezayir’deki kuruluşundan bu güne kadar geçen 13 yıllık zamanda faaliyetlerine ciddi oranda hız veren DEKİNSAN, böylece çalışmalarının büyük bir kısmına Cezayir’de devam etti. Firma, hali hazırda Cezayir’in batı yakasında 5 ayrı şehirde 21 şantiyede toplam 36.000 adet konut, oran üniversitesi içerisinde 3.000 kişilik islami bilimleri fakultesi ve 240 yataklı bir hastane inşaatına devam etmektedir.

DEKİNSAN GRUP, konut projesi denildiğinde ilk akla gelen marka isim olmuştur. Yıllık 5.000 adet konut hayata geçirilerek ortalama 550.000 m2 yıllık inşaat alanı üretmektedir. Bu üretim sırasında 6.000’e yakın çalışanı ile ülkedeki en güçlü ve en prestijli firma olma özeliğine sahiptir.

2006 yılında Kuzey Irak’ta DEKİNSAN COMPANY markasıyla başlayan DEKİNSAN GRUP, Süleymaniye Üniversitesi, Erbil İhsan Doğramacı Vakfı Koleji, Kuzey Irak Hükümeti Sanayi Bakanlığı ek bina inşaatları, 7 yıl boyunca yoğun olarak devam etti. 2013 yılında, ülkedeki ve dünyadaki siyasi ve ekonomik gelişmeler sebebi ile bu ülkedeki faaliyetlerine ara verdi.

DEKİNSAN GRUP 24 yıllık bu köklü tecrübeyi ve güveni doğduğu ve beslendiği bu topraklara bu kadim şehre ve halkına ahde vefa olarak taşıma çabası içindedir.

Sektörde her zaman ismini zirveye taşımayı başarmıştır.

DEKİNSAN GRUP aynı zamanda, dünyanın İlk 250 Müteahhidi listesinde
Türkiye’yi temsil eden 46 TÜRK firmadan biri olarak yerini korumaktadır.

Şirket Profili

Çağı ve teknolojiyi yakından takip eden Dekinsan, ileriye dönük bakış açısı ve her zaman yukarıda tuttuğu kalite ivmesi ile geleceğe değer katmaktadır.

Yurt içinde ve yurt dışında tamamladığı başarılı projeler ile adını sayılı ve saygın kuruluşlar arasına yazdırmış ve ülkemizi sınırlarımız dışında da başarı ile temsil etmiştir ve etmektedir.

Dekinsan Ailesi ilkeli çalışma anlayışı ile her geçen gün daha çok başarıya imza atmakta ve yoluna daha güçlü devam etmektedir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Profesyonel iş anlayışımız gereği yurt içi pazarda olduğu kadar yurt dışı pazarlarda da ülkemizin adını en iyi şekilde temsil etmek öncelikli ilkemizdir. Bu doğrultuda çalışma prensibimiz; müşteri odaklı, entegre mühendislik hizmet anlayışı ile talepleri her ölçekte ve tam olarak karşılayabilmektir.

Misyonumuz

Müşterilerimize verdiğimiz her taahhüt onları memnun etme yolunda attığımız ilk adımdır. Talep edilen işi, talep edilen süre ve standartlar çerçevesinde teslim etmek memnuniyet anlayışımızın temel yapı taşlarındandır.

Amaçlarımız

1. Piyasadaki rekabet koşullarına uyum sağlamak.
2. Sektör içinde lider kalmak.
3. Uluslararası pazarlarda faaliyetlerimize devam etmek.
4. Sağlıklı ve planlı bir reel büyüme gerçekleştirmek.
5. Toplam kalite yönetimi uygulamasını şirket
bünyesinde yerleştirmek.
6. Taahhütlerimizi sözleşmelerimiz çerçevesinde eksiksiz yerine getirmek.

Kalite Politikamız

Sürekli gelişen teknolojiye ve değişen şartlara hızla adapte olarak her zaman beklenenin daha ötesine geçmek kalite politikamızın ilk adımıdır. Bu bağlamda, güçlü teknik donanım ve başarılı personel kadromuz ile her projeye ayrı bir değer katmak kalitemizi tamamlayan en önemli detaydır.